קונדילומה בשפתיים

קונדילומה בפה

נגיפי הפפילומה עלולים לגרום בפה ובלוע לשני סוגי גדולים שפירים: פפילומה של תאים שטוחים – SQUAMOUS PAPILLOMA  ו קונדילומה  CONDYLOMA ACCUMINATUM וכן לגידולים סרטניים.

קונדילומה על הלשון

נגיפי הפפילומה עלולים לגרום לקונדילומה על הלשון בעיקר בחלקה התחתון. הזנים השכיחים ביותר לגרימת גדולים אלו הם זנים 6 ו 11.

קונדילומה חוזרת

לאחר הסרת קונדילומה, כאשר נותרים בגוף נגיפי הפפילומה יתכן מצב שבו הקונדילומה חוזרת. חשוב לכן לעשות בדיקת PCR לוודא שגם הנגיפים חוסלו, עח מנת שהקונדיחומה לא תחזור..

בדיקת PCR  קונדילומה

לאחר הסרת קונדילומה מומלץ לעשות בדיקת PCR לפפילומה על מנת לודא שגם הנגיפים חוסלו על ידי מערכת החיסון. בדיקת ה PCR תלקח מכל אברי המין, פי הטבעת והפה.

פפילומה בעור

גדולים נפוצים ביותר על העור קרויים פפילומה בעור ואינם קשורים לנגיפי הפפילומה, הגורמים לקונדילומה. גדולים אלו נפוצים בעיקר במקומות בהם עור משתפשף בעור כמו במפשעות. הם אינם עוברים במגע מיני ואינם מתפתחים לסרטן.

פפילומה בפות

כשאומרים פפילומה בפות אזי ברוב המקרים מתכוונים לקונדילומה בפות הנגרמת על ידי נגיפי הפפילומה. סיכון ההדבקה הוא 50% בכל מגע מיני. הטיפול היעיל ביותר להסרתה הוא לייזר בהכוונה על ידי קולפוסקופ.

קונדילומה על הפין

קונדילומה על הפין נגרמת על ידי נגיף הפפילומה. הדבקה אפשרית ממגע מיני או מאביזרים הבאים במגע עם הפין. לפני התחלת טיפול בקונדילומה בפין יש לעשות קולפוסקופיה מקיפה לכל אברי המין, הפה ופי הטבעת.

קונדילומה בנרתיק

קונדילומה בנרתיק נגרמת על ידי נגיף הפפילומה. הדבקה אפשרית ממגע מיני או מהדבקה עצמית מקונדילומה בפות למשל. לפני התחלת טיפול בקונדילומה בנרתיק יש לעשות קולפוסקופיה מקיפה לכל אברי המין, הפה ופי הטבעת.

קונדילומה בשפתיים

קונדילומה בשפתיים נגרמת על ידי נגיף הפפילומה. הדבקה אפשרית ממגע מיני או מהדבקה עצמית מקונדילומה בפות למשל. לפני התחלת טיפול בקונדילומה בנרתיק יש לעשות קולפוסקופיה מקיפה לכל אברי המין, הפה ופי הטבעת.

קונדילומה/ פפילומה בהריון

אצל אישה תיתכן ביתר קלות התפרצות של קונדילומה בהריון בשל מערכת חיסון חלשה יותר כנגד פפילומה בהריון. ראוי להתחיל ככל המוקדם בטיפול בלייזר, שהוא הטיפול היחידי המותר בהריון.

פפילומה בגרון

נגיפי הפפילומה עלולים לגרום לגידולי פפילומה בגרון, על מיתרי הקול. אלו הם הגידולים השפירים השכיחים ביותר בגרון. השינוי לסרטן נדיר. הזנים השכיחים ביותר לגרימת גדולים אלו הם זנים 6 ו 11.

פפילומה בפין/ לבנים

קונדילומה בפין לעתים מכונה פפילומה בפין. פפילומה לבנים מתבטאת גם באברים נוספים כמו מפשעות ושק אשכים. לפני התחלת טיפול בקונדילומה או בפפילומה בפין יש לעשות קולפוסקופיה מקיפה.

פפילומה בעין

פפילומה בעין מתבטאת כבליטה על צידו הפנימי [לחמית] של העפעף. במבוגרים יכול להתפשט אל הקרנית. הגורם הוא נגיף הפפילומה זנים 11, 6 ו 45. נדירה ממאירות.

פפילומה בשד

פפילומה בשד הוא מושג המתאר גידול פפילרי בתוך צנורות פטמת השד. ניתן לראות גדול זה באמצעות צינור דק בעובי הפחות מ 1 מ"מ  [דוקטוסקופ] אשר מוחדר לתוך צנורות הפטמה. גדול זה אינו קשור לנגיף הפפילומה.

פפילומה באף

פפילומה באף הוא גדול הנגרם ע"י זני פפילומה HPV  6 ו 11 . ב 6% ויותר ישנה התפתחות סרטן באף. כאשר עוברים בדיקה לגלוי קונדילומה באברי המין יש לבדוק בנוסף את הנחיריים באף באמצעות מכשור מיוחד. הסרה מוקדמת חיונית.

גידול פפילומה בשלפוחית השתן

גידול פפילומה בשלפוחית השתן הוא גדול נדיר יחסית שקשור לצריכה מוגברת של אלכוהול וסיגריות ושכיח פי שתיים בגברים צעירים מאשר בנשים. אינו קשור לנגיף הפפילומה. עשוי להתבטא בדימום בשתן.

בדיקת פפילומה לגברים

בדיקת פפילומה לגברים מבוצעת על ידי שפשוף קל באמצעות מטוש של אברי המין, מפשעות פי טבעת ופה. המטוש מועבר למעבדה מיוחדת לביצוע בדיקת PCR. דיוק הבדיקה הוא מעל 96%.

פפילומה לגברים/ בגברים/ אצל גברים/ גברים/ גברים טיפול

קונדילומה לגברים מכונה גם פפילומה לגברים. פפילומה בגברים נמצאת לרוב באברי המין. פפילומה גברים נמצאת גם בפי טבעת. פפילומה גברים טיפול היעיל ביותר הוא לייזר.

וירוס הפפילומה גברים

וירוס הפפילומה גברים עלול כמו בנשים לגרום לקונדילומה ולגדולים סרטניים. טיפול הלייזר מסיר את הגדולים ומערכת החיסון מסירה את וירוס הפפילומה מהגוף.

חיסון הפפילומה לגברים/ גברים/ חיסון נגד פפילומה לגברים

חיסון הפפילומה לגברים יעיל כמו בנשים. חיסון הפפילומה גברים גם הוא ניתן ב שלוש זריקות לזרוע. חיסון נגד פפילומה לגברים נעשה בארצות שונות בעולם.

קונדילומה לגבר/ בגברים/ אצל גברים/ גברים/ גברים טיפול/ קונדילומה אצל גברים תמונות/ טיפול בקונדילומה לגברים/ קונדילומה אצל גברים טיפול/ קונדילומה טיפול גברים

קונדילומה לגבר שכיחה כמו אצל נשים. קונדילומה בגברים נמצאת לרוב באברי המין. קונדילומה אצל גברים נמצאת גם בפי טבעת. קונדילומה גברים טיפול היעיל ביותר הוא לייזר. קונדילומה אצל גברים תמונות ניתן לראות כאן באתר. טיפול בקונדילומה לגברים כדאי שיעשה בהכוונת קולפוסקופ. קונדילומה אצל גברים טיפול בלייזר מעודד את מערכת החיסון להסרת הנגיפים. קונדילומה טיפול גברים מביא לתוצאות טובות.

טיפול בקונדילומה/ טיפול בקונדילומה בלייזר/ קונדילומה טיפול בלייזר/ קונדילומה טיפול

טיפול בקונדילומה היעיל ביותר הוא לייזר. טיפול בקונדילומה בלייזר כדאי שיעשה בהכוונה של קולפוסקופ. קונדילומה טיפול בלייזר מעודד את מערכת החיסון להסרת הנגיפים. קונדילומה טיפול בלייזר מביא לתוצאות טובות.

קונדילומה טיפול טבעי/ קונדילומה טיפול אלטרנטיבי

קונדילומה טיפול טבעי כולל סיידר תפוחים, שמן קסטור, מיץ אננס, שמן עץ התה, תמצית עלי זית ומיץ קליפת הבננה. קונדילומה טיפול אלטרנטיבי כולל תמצית עלה תאנה, תמצית ענף עץ הערבה ומיץ בצל.

וירוס הפפילומה אצל גברים/ נגיף הפפילומה אצל גברים/ פפילומה וירוס אצל גברים

וירוס הפפילומה אצל גברים עלול לגרום לקונדילומה. נגיף הפפילומה אצל גברים עלול לגרום גם לסרטן. טיפול הלייזר מעודד את מערכת החיסון להסיר פפילומה וירוס אצל גברים.

חיסון הפפילומה/ חיסון הפפילומה מחיר/ חיסון הפפילומה לבנות

חיסון הפפילומה יעיל בגברים יעיל כמו בנשים. חיסון הפפילומה מחיר נמצא בירידה. חיסון הפפילומה לבנות ניתן בשלוש זריקות לזרוע.

פפילומה תופעות לואי/ חיסון ההפילומה תופעות לואי

לחיסון פפילומה תופעות לואי כמו לחיסונים אחרים. חיסון הפפילומה תופעות לואי כמו כאב בזרוע, אודם במקום וחום.

קונדילומה בפי הטבעת/ קונדילומה פי הטבעת/ קונדילומה בפי הטבעת טיפול/ קונדילומה בפי טבעת

קונדילומה בפי הטבעת נגרמת על ידי נגיף הפפילומה. קונדילומה פי הטבעת מתרחשת אצל 25% מהאנשים הלוקים בקונדילומה באברי המין. קונדילומה בפי טבעת עלולה להתקדם אל תוך התעלה האנלית. קונדילומה בפי הטבעת טיפול הכי יעיל הוא בלייזר.

פפילומה חיסון/ פפילומה חיסון לבנים/ תופעות לואי

פפילומה חיסון מיועד לבנים ולבנות. פפילומה חיסון לבנים הוא כמו החיסון לבנות. לחיסון פפילומה תופעות לואי כמו לחיסונים אחרים.

זריקת פפילומה/ חיסון וירוס הפפילומה

חיסון וירוס הפפילומה מכונה גם זריקת פפילומה. החיסון ניתן בשלוש זריקות לזרוע.

וירוס הפפילומה/ וירוס הפפילומה טיפול/ וירוס הפפילומה תסמינים

וירוס הפפילומה גורם לקונדילומה ולגדולים סרטניים. וירוס הקונדילומה טיפול בלייזר מעודד את מערכת החיסון להסיר אותו מהגוף. וירוס הפפילומה תסמינים כמו גרד ובליטות באברי המין.

קונדילומה אצל נשים/ קונדילומות אצל נשים

קונדילומה אצל נשים שכיחה כמו בגברים. קונדילומות אצל נשים עלולות להימצא באברי המין, בפי הטבעת, בפה, באף ובעינים. חשוב לעשות קולפוסקופיה מקיפה ולטפל בהקדם בלייזר בהכוונת קולפוסקופ.

פפילומה נשים/ וירוס הפפילומה אצל נשים

קונדילומה אצל נשים מכונה גם פפילומה נשים. וירוס הפפילומה אצל נשים גורם את גידולי הקונדילומה וגם גדולים סרטניים.

פפילומה בפי הטבעת

קונדילומה בפי הטבעת מכונה גם פפילומה בפי הטבעת והיא נגרמת על ידי נגיף הפפילומה. היא מתרחשת אצל 25% מהאנשים הלוקים בקונדילומה באברי המין ועלולה להתקדם אל תוך התעלה האנלית.

וורדפרס ‹שגיאה

אירעה שגיאה קריטית באתר שלך.

מידע נוסף על ניפוי תקלות בוורדפרס.